The design, production and sale of embroideries

Bischoff Roja is one of the world’s most famous embroidery houses. Using high-tech embroidery machines and specialist artisans, the company produces everything from lingerie to outdoor clothing and home textiles.

Based in Turkey, Bischoff Roja focuses hard on the globalization of trade and transportation, fulfilling customer needs wherever in the world you are.

Find out more at Première Vision Istanbul.

Дизайн, производство и продажа кружева

Bischoff Roja является одним из самых именитых домов по производству кружева. Высокотехнологичное оборудование и ремесленное мастерство специалистов позволяют производить кружево, как для нижнего белья, так и для верхней одежды и домашнего текстиля. 

Основанная в Турции, компания Bischoff Roja сфокусирована на глобализации продаж и транспортировки, отвечая запросам клиентов со всего мира, где бы они ни находились.

Узнайте подробнее на Première Vision Istanbul.

 

Nakış dizaynı, üretimi ve satışı

Bischoff Roja, dünyanın en ünlü nakış evlerinden bir tanesidir. Son teknoloji nakış makineleri ve uzman artizanlarla çalışan firma, iç giyimden ev tekstiline kadar çok geniş bir yelpazede üretim yapmaktadır.

Türkiye’de yerleşik Bischoff Roja, ticaret ve ulaşımın öneminin her geçen gün attığı globalleşen dünyada, coğrafi konumunun getirdiği avantajla, dünyanın her yerindeki müşterilerin ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedef edinmiştir.

Daha fazla bilgi Premiere Vision Istanbul’da.